احمد نادری

توسعه دهنده فول استک

author
author

احمد نادری

توسعه دهنده فول استک

درگاه های بانکی در لاراول ۸

به منظور ایجاد درگاه پرداخت بانکی دو روش وجود داره . یکیشم استفاده از کدهای منبع اون بانکی هست که ازش درگاه گرفتید وی یکی دیگه پکیج های آماده هست .

تو روش اول باید به سایت بانک خودتون مراجعه کنید و کدهای اونو بگیرید . مثلا برای درگاه بانک ملی باید به سایت https://sadadpsp.ir برید و اونجا پلاگین php رو بگیرید و بعد در پروژه تعریف کنید .

یک روش دیگه هم استفاده از پکیج https://github.com/shetabit/payment هست که با لاراول ۸ هماهنگی داره . کافیه اونو در پروژه لاراولی خودتون نصب کنید و به راحتی به درگاه های بانک تحت پوشش اون متصل بشید . راهنمای پکیج در لینک بالا موجوده . اگر بانکتون هم تحت پوشش این پکیج نیست میتونید به راحتی اونو اضافه کنید.

درگاه های تحت پوشش:

 

 توجه کنید قبل ازهر کاری باید از بانک یا شرکت های واسط کدهای درگاه خودتون رو بگیرید و آدرس سایت و آی پی سرور خودتون رو با سامانه اونا هماهنگ کنید تا با ارور روبرو نشید .

درباره من
  • سلام به وب سایت من خوش اومدید ! از سال 1388 که وارد دنیای برنامه نویسی شدم تجربیات خودم رو از پروژه های مختلف به دست آوردم و همیشه سعی کردم تا مهارت های فنی و رفتاری خودم رو ارتقا بدم تا بتونم برای خودم و سازمانی که در آن کار می کنم بهترین باشم . من عاشق یادگیری هستم و همیشه از چالش های جدید هیجان زده میشم چون اونارو کلید موفقیت و رشد خودم می دونم.
  • @ahmadnaderi01
arrow